Самоврядування

Члени парламенту

План роботи ШАСУ

ШАСУ 2019-2020 н.р.

Звіт про діяльність ШАСУ 2018-2019 н.р.

Положення про учнівське самоврядування

ШАСУ оголошує конкурс «СПОЖИВАЙ ВІДПОВІДАЛЬНО» у двох номінаціях «Кращий відеоролик»   та «Кращий дизайн еко-сумки або еко-рюкзака». До участі запрошуємо усіх бажаючих!!!

Номінація  «Кращий відеоролик»

Тема ролика « Майбутнє без пластику» (  Чим замінити пластик у побуті?). Тривалість не повинна перевищувати 3 хв. Автором може бути 1 або кілька осіб.

Номінація «Кращий дизайн еко-сумки або еко-рюкзака»

Створити дизайн (ескіз)  еко-сумки або еко-рюкзака.

Еко-сумка має бути:

* практичною ( підійти для щоденного використання учнями школи, для зберігання спортивної форми, змінного взуття);

* креативною;

* містити символи школи.

Надсилати конкурсні роботи на e-mail:  Ludaprohorova30@gmail.com

Візьми  участь та виграй  призи. Поспішай! Конкурс триватиме до 28.05. Оголошення результатів 03.06.2021 року.

В рамках святкування 30 річниці Незалежності України🇺🇦 стартував конкурс патріотичних відеороликів.
26 школа приєднується до привітань з нагоди Дня народження України!

Переглянути відеоролик

20 березня 2021 року міжнародна акція Цифрового прибирання

Приєднайся до світового цифрового очищення, ділись досягненнями з родиною, друзями. Публікуй результати прибирання в соціальних мережах із хештегом #worldcleanupday.

Всеукраїнський молодіжний рух «Let's do it Ukraine» закликає жителів, а також компанії та корпорації 20 березня 2021 року приєднатися до міжнародної акції Цифрового прибирання, присвятити час на видалення своїх цифрових відбитків, які споживають світову енергію.

Цифрове сміття вміє ховатися подалі від людського ока: маловідомі програми, непотрібні електронні листи, дублікати фотографій, незмістовні відео, хмарні сховища з непотрібними  файлами - це все стає джерелом CO2. Сервери перетворюються на смітники. Зі збільшенням кількості користувачів, збільшується масив спожитої електроенергії.