Розділи сайта
Кадровий склад вчителів закладу


Агаєва Зульфія Сехранівна ІІ англ.мова
Аліскерова Лариса Володимирівна вища, ст. вчит англ.м
Андрощук Світлана Львівна 12 тар.розряд кер.гуртка
Багрій Юлія Григорівна вища Нім. мова
Баландіна Оксана Миколаївна вища , ст.вчит матем
Бейліс Наталя Василівна І нім.м
Бондар Ганна Романівна І Англ. мова
Бондар Олена Миколаївна вища, ст.вчит Труд. навч
Булега Світлана Іванівна І матем, фізика, астроном.
Бунецький Олександр Васильович спец ІОТ
Буяльський Анатолій Миколайович І, ст.вч Фізкул
Вербська Інна В'ячеславівна І поч.кл, фіз-ра
Вермінська Вікторія Віталіївна вища, ст. вчитель світ.літ., рос.мова
Вичужина Наталя Василівна вища поч. класи
Візняк Наталя Валентинівна вища, ст.вчит матем
Водзінська Світлана Володимирівна вища, вч-мет поч. класи
Вяльцева Людмила Анатоліївна вища, вч.-метод. світ.літ., рос.мова
Габор Вікторія Іванівна спец асист.вчит.
Гангалюк Людмила Георгіївна ІІ обр.мист
Глива Марина Андріївна ІІ Англ. мова
Гненна Ольга Павлівна вища ст.вч Труд. навч
Грабовська Ірина Миколаївна вища поч. класи
Гуменюк Лариса Вікторівна вища, ст.вч історія
Гуменюк Світлана Миколаївна вища ст.вч укр.м.л.
Дацишена Галина Іванівна вища, ст.вчит матем
Діденко Ганна Олександрівна спец поч. класи
Дідур Вікторія Володимирівна вища, ст.вчит. люд. сусп. історія, право
Дідушок Неллі Степанівна спец англ.мова
Дмитренко Оксана Борисівна Вища, ст..вч. поч. класи
Доляк Валентина Павлівна вища поч. класи
Дрозд Ірина Анатоліївна ІІ педагог-орг
Жеграй Олена Іванівна вища, вч-мет поч. класи
Задерилова Світлана Василівна І нім.мова
Зелінський Валентин Мар'янович І музика
Іваськова Неля Василівна вища, ст.вч. укр.м.л.
Івченко Ірина Львівна вища, ст.вч. біологія, ЗВ
Іщенко Тетяна Олексіївна спец. поч.класи
Каспрова Ганна Панасівна вища уч-мет основи права
Кахно Вікторія Вячеславівна ІІ ГПД
Кисляченко Надія Олексіївна вища труд. навч., осн. здор
Кіпоренко Олена Іванівна вища ст.вч поч. класи
Кіцай Галина Іванівна ст.вч. поч. класи
Клямчук Оксана Володимирівна вища, ст. вчит. укр.м.,л
Коваль Олена Олексіївна вища, вч-мет біологія, географія
Ковальська Альона Владиславівна ІІ англ.мова
Кокошко Олена Леонідвна спец поч. класи
Комарівська Олена Вікторівна вища, вч-мет поч. класи
Коцур Валентина Антонівна Вища , Вч.-мет. укр.м.л, світ..л., рос.м
Кулик Наталя Петрівна І укр.м.л.
Куранова Тетяна Олексіївна вища вч.-мет англ.м
Кухтицька Алла Ростиславівна І бібліотекар
Куцмай Майя Олександрівна вища уч.-мет. поч. класи
Лайтаренко Віліна Іванівна вища поч. класи
Лисенко Ганна Михайлівна вища уч-мет англ.м
Ліснічук Наталя Анатоліївна Вища вч-мет ІОТ
Ліщенюк Олеся Леонідівна І Нім. мова
Любчак Надія Володимирівна вища, ст. вчит біологія, географія
Мазур Оксана Олександрівна вища, ст. вчит. поч. класи, зав.бібліот.
Мазуровська Олена В'ячеславівна вища психолог
Малкова Надія Олексіївна вища уч.-мет. хімія
Мартинюк Олена Вікторівна вища укр.м., л.
Марценюк Оксана Петрівна вища поч.класи
Матвійчук Оксана Петрівна І фізика
Мельник Оксана Дмитрівна вища, вч-мет Поч. класи
Мельник Ольга Віталіївна вища ст.вч. укр.м.л.
Мойсеєва Галина Василівна вища, ст.вч географія
Монолаки Андрій Андрійович спец поч. класи
Мормітко Михайло Леонідович спец фізкул.
Муравйова Світлана Олегівна вища, ст. вчит Англ.мова
Нагорна-Мельник Ірина В'ячеславівна І музика
Непомняща Антоніна Ігорівна спец ІОТ
Ожаровський Валерій Володимирович вища, ст.вчит ЗВ
Опольська Ірина Василівна вища англ.мова
Павловська Олена Ігорівна бакалавр ІОТ, математ
Панченко Катерина Іванівна вища, ст.вч укр.м.л
Пилипенко Ольга Олександрівна вища, ст.вчит осн.екон.історія,
Пилипчук Тарас спец поч. класи
Поволоцька Галина Юріївна вища уч.-мет поч. класи
Подоляк Майя Григорівна вища вч.-мет фізика
Подрядова Олена Михайлівна вища, ст.вчит поч. класи
Покотинська Аліна Вікторівна спец пед-орг, англ
Поліщук Віта Вікторівна ІІ поч.кл
Порохня Ніна Дмитрівна вища, ст.вчит. матем
Резнік Сніжана Дмитрівна вища, ст. уч. англ.мова
Рибакова Тетяна Петрівна вища уч.-мет укр.м.л.
Роїк Олена Вікторівна вища ст.вч поч. класи
Росса Олена Василівна вища ст.уч укр.м., л., етика
Росторгуєва Тетяна Миколаївна І англ.мова
Рябухіна Тетяна Геннадіївна вища, ст.вчит матем
Семенюк Ірина Юріївна ІІ англ.мова
Сиротинська Тетяна Василівна вища, вчит-мет. англ.м
Сілагіна Валентина Миколаївна вища уч.-мет початк. класи
Смаль Леся Дмитрівна І матем., екон.
Столяревська Світлана Миколаївна вища, ст.вчит. англ.мова
Сторожук Світлана Володимирівна вища ст.вч поч. класи
Суровцова Тетяна Сергіївна вища, ст.вчит. фізкул.
Танасійчук Ірина Анатоліївна вища, ст. вчит історія
Тищенко Олена Миколаївна вища ст.уч(вч) 11 т р (с.п) укр.м.л.
Ткач Ірина Дмитрівна І Фізкул
Ткачук Наталія Степанівна вища, ст.вчит (мат), І (п-о) матем,
Ткачук Світлана Борисівна вища світова літ., худ.кул., рос.м
Троян Ганна Олександрівна спец поч.кл
Уголькова Наталя Дмитрівна вища, вч-мет поч. класи
Фасоля Наталія Анатоліївна вища укр.м.,л.
Хацьола Яна Василівна вища, ст.вчит укр.м.л., українозн
Хуторянська Ольга Володимирівна вища, ст.вч поч. класи
Чайковська Інна Олександрівна спец поч. класи
Швець Меланія Михайлівна вища, ст. вчит укр.м.л
Шевчук Ольга Анатоліївна вища англ.мова
Шинкаренко Ольга Сергіївна вища, ст. вчит поч. класи