Проектна робота

Старт інформаційної кампанії шкільного етапу конкурсу "Бюджет шкільних проєктів-2021"

Проєкт 1

Зелений клас

Автори проєкту пропонують облаштувати на території школи комфортне екосередовище, яке надасть можливість навчатися серед природи у новому, невимушеному форматі. Зелений клас - це зона, де будуть проводитись не лише креативні навчальні заняття, а й позакласні заходи для школярів на свіжому повітрі.

Презентація проєкту 1

Проєкт 2

Школа комфорту

Якщо ти учень 5 класів - наш проєкт для тебе. Лише уяви - у  тебе з другом  є шафка в школі, де можна зберігати свої речі. Зошити, альбом для малювання, матеріали на уроки трудового навчання, запасні ручки - все це у тебе під рукою. Спортивна форма і змінне взуття завжди в школі,  ти вже не втратиш їх і не забудеш.

Презентація проєкту 2

Проєкт 3

ROOM 13

ROOM 13- це новий формат бібліотечного простору для учнів 1-11 класів, вчителів та гостей школи. Ми пропонуємо облаштувати у нашій бібліотеці три зони:

• культурно-мистецьку -  будуть відбуватись зустрічі з митцями, виставки, квартирники;
  • навчально-пізнавальну -  працюватимуть мистецькі гуртки,  простір для неформальної освіти з доступом до Інтернет;
  • розвивально-ігрову - простір з настільними іграми, VR-окулярами, місце проведення квестів.

Конкурс учнівських екологічних ініціатив "Ековектор"
Проєкт 1.
Зелений клас

Автори проєкт пропонують облаштувати на пришкільній території комфортне екосередовище, яке надасть можливість навчатися серед природи. Зелений клас - це зона для невимушеного спілкування, проведення занять гуртків та позакласних заходів.

Проєкт 2.
 Екологічний форум #еко26
Автори пропонують провести у закладі екологічний форум, який включатиме заходи у трьох  локаціях.
Локація 1. Озеленення пришкільної території, висадка дерев і квітів.
Локація 2. Відповідальне споживання (зустрічі із стилістом щодо створення екогардеробу, майстерки із сміттєвого моделювання).
Локація 3. Навчання сортуванню сміття, придбання додаткових баків для сортування сміття.

Проєкт 3.
Школа без сміття

Автори пропонують  створити майданчик для  компостування листя, органічних відходів у закладі

Вітаємо переможців конкурсу!!
Перемогу у шкільному  конкурсі "Школа мрії" здобув проєкт 7-Г класу "Караоке клуб".

Результати  голосування (максимальна оцінка за проєкт 35 балів):

Оцінка

Назва проекту

7 - Г

Савицька Надія

33 бали

Караоке клуб

6 - Б

Шапран Тетяна

Гунствіна Дар'я

28 балів

Настінна шкільна газета