Розділи сайта
Методичне об'єднання вчителів світової літератури та російської мови
Тема методичного об'єднання учителів зарубіжної літератури та російської мови:
«Формування позитивної мотивації до пізнавальної діяльності, потреби самопізнання, саморозвитку та самовдосконалення особистості учнів»

Вчителі методичного об'єднання

Вяльцева Людмила Анатоліївна

Учитель вищої категорії, учитель-методист, працює в закладі з 1987 року.
Тема самоосвіти: «Формування покоління особистостей із високою гуманітарною та громадянською культурою через самоосвіту та самореалізацію учнів».

Вермінська Вікторія Віталіївна

Учитель вищої категорії, старший учитель, працює в закладі з 1991 року.
Тема самоосвіти: «Інтерактивний урок літератури як умова до самопізнання, саморозвитку і самореалізації особистості учнів».

Поспєлова Валентина Василівна

Учитель вищої категорії, учитель-методист, працює в закладі з 1972 року.
Тема самоосвіти: «Дослідницька діяльність на уроках зарубіжної літератури як засіб самопізнання, саморозвитку та самореалізації особистості школярів».

Коцур Валентина Антонівна

Учитель вищої категорії, учитель-методист, працює в закладі з 1990 року.
Тема самоосвіти: «Формування людської особистості, здатної до саморозвитку, самопізнання та самореалізації, як рівновеликої цінності, фундаментальними надбаннями якої є духовність»

Ткачук Світлана Борисівна

Учитель вищої категорії, працює в закладі з 2004 року.
Тема самоосвіти: « Розвиток комунікативних здібностей учнів на уроках зарубіжної літератури з використанням проектної діяльності».

Портфоліо вчителя Вяльцевої Л.А.

Портфоліо вчителя Ткачук С.Б.