Методичне об'єднання вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни

Тема самоосвіти МО «Виховання потреб у систематичних заняттях фізичними вправами, створення умов для саморозвитку і самореалізації особистості учнів - провідний компонент системи фізичного виховання в школі».
Методичне об'єднання приймає активну участь в спортивних заходах міста.
В 2015 році школа зайняла 1 місце в міській спартакіаді серед шкіл міста. В школі проводиться секційна робота з таких видів спорту: УШУ, тхеквандо, хокей на траві, волейбол. Протягом навчального року у школі проводиться змагання та спортивні свята.

Суровцова Тетяна Сергіївна

Керівник методичного об'єднання, вчитель вищої категорії, у школі працює з 1984року, стаж роботи 34 роки.
Тема самоосвіти: «Саморозвиток силових якостей учнів старших класів»

Кривицький Ігор Леонідович

Вчитель I категорії, у школі працює з 1990 року, стаж роботи 34 роки.
Тема самоосвіти: « Розвиток спритності в учнів середнього шкільного віку»

Буяльський Анатолій Миколайович

Вчитель I категорії, у школі працює з 1979 року, стаж роботи 45 років.
Тема самоосвіти: «Пізнавальна діяльність учнів на уроках розвитку швидкості в 5-6 класах»

Мормітко Михайло Леонідович
Вчитель категорії «Спеціаліст» , у школі працює з 1990 року, стаж роботи 22 роки.
Тема самоосвіти: «Динаміка розвитку гнучкості у дітей середнього шкільного віку»

Наумчак Роман Анатолійович
Вчитель категорії «Спеціаліст» , у школі працює з 2015 року, стаж роботи 1,5 року.
Тема самоосвіти: «Розвиток гнучкості в молодшому шкільному віці, з метою самореалізації дітей на початковому етапі навчання»