Методичне об'єднання вчителів математики
Тема, над якою працює методичне об'єднання:
"Створення умов для самопізнання, саморозвитку та самореалізації особистості учнів та підвищення якості їх пізнавальної діяльності"
Завдання методичного об'єднання:
• Забезпечити професійне, культурне і творче зростання педагогів.
• Забезпечити своєчасне вивчення нормативних документів, виконання нормативних вимог до навчання і виховання учнів.
• Вивчати і впроваджувати в практику сучасні технології навчання, застосовувати різні форми і методи проведення уроку.
• Допомагати вчителям в організації самоосвіти.
• Виявляти, узагальнювати та розповсюджувати досвід творчо працюючих педагогів.
• Розробка мультимедійних презентацій, електронного супроводу уроків,впровадження інформаційних технологій в навчально-виховний процес.
• Розробляти навчальні, науково - методичні, дидактичні матеріали, створювати банк даних олімпіад них завдань, підбір тем для роботи з обдарованими дітьми.
• Проводити огляди кабінетів, конкурси педагогічної майстерності серед педагогів методичного об'єднання.

Вчителі методичного об'єднання

Візняк Наталія Валентинівна

Керівник МО, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.Стаж роботи 23 роки.

Баландіна Оксана Миколаївна

Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель. Стаж роботи 19 років.

Дацишена Галина Іванівна

Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель. Стаж роботи 34роки.

Порохня Ніна Дмитрівна

Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель. Стаж роботи 45 років.

Рябухіна Тетяна Геннадіївна

Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель. Стаж роботи 33 роки. Нагороджена відзнакою «Відмінник освіти».

Ткачук Наталя Степанівна

Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель. Стаж роботи 29 років.

Смаль Леся Дмитрівна

Вчитель першої кваліфікаційної категорії. Стаж роботи 9 років.