Кабінет соціального педагога

Соціальний педагог

Сімонова Лідія Анатоліївна

Графік роботи соціального педагога закладу

Понеділок9.00-17.00
Вівторок9.00-17.00
Середа9.00-17.00
Четвер9.00-17.00
П'ятниця9.00-17.00

e-mail:  sempertiro2@gmail.com

Мета роботи соціального педагога в закладі - створення сприятливих умов для особистісного розвитку дитини, надання їй комплексної соціально-психологічної допомоги, а також захист дитини і її життєвому просторі.
Соціальний педагог виступає посередником між дитиною і дорослим, дитиною та її оточенням, а також у ролі наставника при безпосередньому спілкуванні з дитиною або її оточенням.

Функції соціального педагога в загальноосвітньому навчальному закладі:
  • Діагностична - вивчення та оцінювання особливостей діяльності особистості, мікроколективу, шкільного колективу в цілому.
  • Прогностична - прогнозування на основі спостережень та досліджень динаміки розвитку негативних чи позитивних сторін соціальної ситуації, що впливає на особистість чи групу.
  • Консультативна - надання порад, рекомендацій учням, батькам, учителям та іншим особам, які звертаються до соціального педагога.
  • Правозахисна - забезпечення дотримання норм охорони та захисту прав дітей і підлітків, представлення їхніх інтересів у різноманітних інстанціях.
  • Профілактична - переконання учнів у доцільності дотримання певних норм та правил поведінки стосовно суспільних норм, здоров'я, способу життя тощо.